Ski Centrum Poniwiec

Pobierz cennik zarezerwuj

Ski Centrum na Poniwcu w Ustroniu jest głównym punktem świadczącym usługi wypożyczania i przechowywania sprzętu zimowego, a także szkoleń narciarskich w ośrodku Poniwiec Mała Czantoria. Nowoczesne pomieszczenie wypożyczalni znajduje się bezpośrednio pod platformą główną kolei linowej w odległości zaledwie kilkunastu metrów od hotelu i parkingu głównego. Ski Centrum Poniwiec należy do prestiżowej sieci wypożyczalni Wintergroup zrzeszającej najlepsze tego typu obiekty w Polsce i jest jedną z najnowocześniejszych wypożyczalni sprzętu zimowego w Polsce.

  • Wypożyczalnia
  • Centrum szkolenia
  • Centrum testowe
 
Pobierz regulamin
Warto wiedzieć
Zobacz co nas wyróżnia

Najwyższa jakość wypożyczanego sprzętu.

W każdej wypożyczalni QBL dokonujemy regularnych wymian części sprzętu narciarskiego na nowy – wyłącznie z najnowszych kolekcji kategorii Rental. W naszych punktach znajdziesz nowe modele nart Vӧlkl, Head, czy Atomic oraz butów Dalbello i Salomon. Po zakończeniu każdego sezonu dokonujemy selekcji sprzętu pod kątem jego zużycia i pozostawiamy tylko ten zapewniający pełne zadowolenie i bezpieczeństwo narciarzy oraz wysoki prestiż naszych wypożyczalni.

Centra testowe i dostępność różnych kategorii nart.

 W Ski Centrach QBL znajdziesz oficjalne centra testowe najlepszych producentów sprzętu, w których dajemy Ci możliwość wypożyczenia najbardziej prestiżowych modeli nart z najnowszych kolekcji w danym sezonie. Ponadto w każdej wypożyczalni czeka na Ciebie bardzo szeroki wybór sprzętu – od nart zjazdowych i freestyle po co raz popularniejsze narty biegowe i skitourowe z pełnym wyposażeniem. Najmłodszym narciarzom zapewniamy najwyższej jakości sprzęt dziecięcy.  

Nowoczesne i przyjazne procesy obsługi klienta.

W punktach QBL procesy wypożyczania i serwisowania sprzętu są zoptymalizowane. Stanowiska obsługi klienta wyposażone są w komputery ze specjalistycznym oprogramowaniem rejestrującym i rozliczającym każde wypożyczenie. Skanery, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe, czy drukarki wpływają zasadniczo na sprawność oraz jakość obsługi. W serwisach QBL działają profesjonalne multi-funkcjonalne roboty Montana.

Komfortowe warunki i wysoki standard wyposażenia.

W obiektach usługowych QBL dużą uwagę przywiązujemy do nowoczesnego i profesjonalnego wyposażenia, ale także komfortu klienta oraz estetyki. Specjalistyczne systemy przechowywania sprzętu, wydajne urządzenia do suszenia i dezynfekcji obuwia, przestronne pomieszczenia, przyjazna obsługa, czy dbałość o gustowny wystrój wnętrz to wizytówki naszych wypożyczalni. Zależy nam na Twojej wygodzie i satysfakcji.

POGODA W GÓRACH
Zobacz aktualną prognozę