Czantoria Parking

Pobierz cennik zarezerwuj

Wypożyczalnia znajduje się w budynku zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu głównego Kolei Linowej Czantoria w Ustroniu, po jego południowo-wschodniej stronie. Doskonała lokalizacja zapewnia korzystającym z parkingów narciarzom i snowboardzistom łatwy dostęp do wysokiej jakości sprzętu zimowego. W punkcie znajduje się punkt przedszkolny umożliwiający pozostawienie dzieci pod doświadczoną opieką na czas aktywnego wypoczynku na nartach. Wypożyczalnia Czantoria Parking należy do prestiżowej sieci wypożyczalni Wintergroup zrzeszającej najlepsze tego typu obiekty w Polsce.

  • Wypożyczalnia
Pobierz regulamin
Warto wiedzieć
Zobacz co nas wyróżnia

Centra testowe i dostępność różnych kategorii nart.

 W Ski Centrach QBL znajdziesz oficjalne centra testowe najlepszych producentów sprzętu, w których dajemy Ci możliwość wypożyczenia najbardziej prestiżowych modeli nart z najnowszych kolekcji w danym sezonie. Ponadto w każdej wypożyczalni czeka na Ciebie bardzo szeroki wybór sprzętu – od nart zjazdowych i freestyle po co raz popularniejsze narty biegowe i skitourowe z pełnym wyposażeniem. Najmłodszym narciarzom zapewniamy najwyższej jakości sprzęt dziecięcy.  

Komfortowe warunki i wysoki standard wyposażenia.

W obiektach usługowych QBL dużą uwagę przywiązujemy do nowoczesnego i profesjonalnego wyposażenia, ale także komfortu klienta oraz estetyki. Specjalistyczne systemy przechowywania sprzętu, wydajne urządzenia do suszenia i dezynfekcji obuwia, przestronne pomieszczenia, przyjazna obsługa, czy dbałość o gustowny wystrój wnętrz to wizytówki naszych wypożyczalni. Zależy nam na Twojej wygodzie i satysfakcji.

Najwyższa jakość wypożyczanego sprzętu.

W każdej wypożyczalni QBL dokonujemy regularnych wymian części sprzętu narciarskiego na nowy – wyłącznie z najnowszych kolekcji kategorii Rental. W naszych punktach znajdziesz nowe modele nart Vӧlkl, Head, czy Atomic oraz butów Dalbello i Salomon. Po zakończeniu każdego sezonu dokonujemy selekcji sprzętu pod kątem jego zużycia i pozostawiamy tylko ten zapewniający pełne zadowolenie i bezpieczeństwo narciarzy oraz wysoki prestiż naszych wypożyczalni.

Nowoczesne i przyjazne procesy obsługi klienta.

W punktach QBL procesy wypożyczania i serwisowania sprzętu są zoptymalizowane. Stanowiska obsługi klienta wyposażone są w komputery ze specjalistycznym oprogramowaniem rejestrującym i rozliczającym każde wypożyczenie. Skanery, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe, czy drukarki wpływają zasadniczo na sprawność oraz jakość obsługi. W serwisach QBL działają profesjonalne multi-funkcjonalne roboty Montana.

POGODA W GÓRACH
Zobacz aktualną prognozę